Hakkımızda

Küresel Hukuk & Danışmanlık şirketi 2014 yılında yerli ve yabancı müvekkillere Türk Hukuku ve uluslararası hukuka tabi konularda nitelikli hukuki danışmanlık hizmeti ve hızlı çözümler sunmak için kurulmuştur. Bugüne kadar sayısız kurumsal ve bireysel müvekkilin hukuki sorunlarına çözüm üretmiş bunun yanında ulusal mevzuata ve sektörel uygulamalara ilişkin birikimini, müvekkillerinin hedeflerine ulaşmaları için kullanmayı vizyon edinmiştir. Tecrübeli avukat kadrosu ve alanında uzman akademisyenlerden destek alarak iş hayatının beklediği hızlı ve kesin çözümleri yüksek kalitede sunan Küresel Hukuk & Danışmanlık tecrübeli bir ekip ile Bankacılık, Enerji ve Telekomünikasyon sektörleri başta olmak üzere müvekkillerine hizmet vermektedir.

Şirket birleşmeleri ve devralmalar, ticari sözleşmelerin oluşturulması, gayrimenkul yatırımlarının yönetilmesi, proje finansmanı, özelleştirmeler, fikri mülkiyet haklarının korunması, icra ve iflas işlemleri, iş dünyasına yoğun olarak değer sunduğu alanların başında gelmektedir.

Görev tanımını hukuki uyuşmazlıklar ortaya çıkmadan gerekli tedbirleri alarak, koruyucu avukatlık hizmetiyle müvekkillerinin hukuki risklerini en aza indirmek olarak belirleyen Küresel Hukuk & Danışmanlık, sunduğu hizmetle zaman ve nakit kazandırmayı temin etmektedir.

tr_TRTurkish